NOVLO Nowa polska marka

0 0
Read Time:1 Minute, 25 Second

Nowa polska marka zawitała do gabinetów podologicznych.

Powstała w 2021 r., swoją oficjalną premierą na wiosennym Kongresie LNE (26-27.03.2022 r.) zapowiada obecność na rynku produktów w postaci lekkich kremowych musów w formie pianki do pielęgnacji skóry stóp. Marka otrzymała nagrodę INNOWACJE LNE w kategorii Podologia.

W piankach NOVLO zastosowano innowacyjny składnik Teflose® (Propanediol, Aqua, Rhamnose, Glucose, Glucuronic Acid) – naturalny rozgałęziony polisacharyd, który zawiera ramnozę, glukozę i kwas glukuronowy. Jest otrzymany w procesie bakteryjnej fermentacji. Tworzy na powierzchni skóry unikalną powłokę podobną do teflonu, która zabezpiecza skórę.

Kosmetyki do stóp w postaci pianek, mają lekką konsystencję ze skoncentrowanym bogatym składem.  Idealne na co dzień oraz na zakończenie zabiegów podologicznych, pedicure, podiatrycznych. Doskonały produkt dla osób uprawiających sport. Polecany również dla diabetyków.

Umieszczone są w aluminiowych pojemnikach pod ciśnieniem o pojemności 150 ml. Dodatkowo na opakowaniu, umieszczone są najważniejsze informacje na temat produktu. Przed użyciem należy wstrząsnąć opakowaniem, a następnie w pozycji pionowej nacisnąć aplikator. Specjalistyczny krem do pielęgnacji skóry stóp, który wydobywa się z pojemnika ma postać musu w formie przyjemnej pianki, która łatwo rozprowadza się na skórze stóp. Dla użytkownika jest to bardzo wygodne, a przede wszystkim higieniczne rozwiązanie.

Jedno opakowanie wystarcza na około 120 aplikacji, czyli 3-4 miesiące stosowania go rano lub wieczorem.

Główne zalety produktów to:

  • Aplikacja za pomocą końcówki dozującej gwarantuje wysoki poziom użycia.
  • Formuła pianki pozwala na higieniczną aplikację kremu każdego dnia.
  • Pozwala na założenie skarpet lub rajstop zaraz po aplikacji.
  • 3 x bardziej wydajny niż tradycyjne kremy.
  • Zastosowanie preparatu „wielkości orzecha włoskiego” wystarczy na rozprowadzenie kremu na powierzchni skóry obu stóp.
  • Nie pozostawia tłustej, nieprzyjemnej warstwy po użyciu preparatu możliwe szybkie założenie butów, skarpet, rajstop.
  • Tworzy nietłustą, zabezpieczającą skórę powłokę podobną do „teflonu”.

About Post Author

EKOstopa.pl

Chętnie umieszczamy na naszej stronie informacje, które dotyczą zdrowia stóp. Masz ciekawy produkt wpływający na zdrowie stóp, tekst opisujący schorzenia stóp, a może chcesz podzielić się wiedzą na temat terapii? Jesteś podologiem , fizjoterapeutą, a może organizujesz biegi, konsultacje ortopedyczne, albo inne wydarzenie? Skontaktuj się ze mną 🙂
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Czy wiesz, że podolodzy mają swoje święto?
Next post Serum do stóp – ZASPA