Współpraca

Nasz strona EKOstopa.pl dedykowana jest wszystkim, którzy potrzebują wiedzy na temat prawidłowej pielęgnacji stóp i utrzymaniu stóp i nóg w dobrej kondycji.

Strona utrzymywana jest wyłącznie dzięki tekstom sponsorowanym. Jest to jeden ze sposobów na promocję marki, produktu lub usługi przy jednoczesnym pozyskaniu wartościowego linka prowadzącego do strony.

Jeżeli jesteś pedicurzystką lub podologiem, fizjoterapeutą, masażystą, flebologiem, ortopedą lub specjalistą z pochodnej dziedziny i chcesz pochwalić się swoją wiedzą, napisz do nas! Chętnie umieścimy merytoryczny test Twojego autorstwa.

A może masz świetny produkt do stóp – obuwie, kosmetyk lub urządzenie do ćwiczeń i chcesz go pokazać na naszej stronie – Napisz do nas!

A może po prostu chcesz umieścić tekst, który będzie pozycjonował Twoją stronę. To proste! Napisz do nas!

Jak przygotować wartościowy tekst na EKOstopa.pl?

  1. Artykuł powinien być napisany w miarę przystępnym językiem, aby ułatwić czytelnikowi zrozumienie tematu. Należy wziąć pod uwagę, że na naszą stronę trafiają osoby mające problemy ze stopami i szukają rozwiązania swojego problemu. Jeżeli chcesz trafić do swojego potencjalnego klienta, przyciągnij go do siebie wartościowym tekstem.
  2. Przygotowany tekst powinien być unikalny i nie publikowany na innych stronach. Tekst powinien wiązać się ze zdrowiem stóp/nóg, z profilaktyką, opisem terapii, zabiegami, produktami „okołostopowymi” – generalnie krążyć wokół stóp i nóg.
  3. Mile widziane teksty to te, które zawierają przynajmniej 4000 znaków bez spacji. Nie znaczy to, że nie przyjmiemy tekstów krótszych. Jesteśmy świadomi, że czasem wybrany temat może być zawarty w kilku zdaniach.
  4. Mile widziane jest umieszczenie piśmiennictwa pod tekstem.
  5. Wszelkie cytaty zawarte w tekście powinny być jasno opisane znakiem cudzysłowu wraz ze wskazaniem autora cytowanych słów.
  6. Jeżeli autor załącza do artykułu zdjęcia, grafiki, tabele, które mają zostać opublikowane, wskazane jest umieszczenie autora załączników. Wskazane jest, aby załączniki były jak najwyższej rozdzielczości (nie mniej niż 1200x800px). Preferowane formaty to; jpg, png, pdf, tiff.
  7. Jeżeli do tekstu nie zostanie załączone zdjęcie, to dobierzemy je samodzielnie z banków zdjęć.
  8. Na naszej stronie teksty można umieszczać jednorazowo i cyklicznie. Przy stałej współpracy istnieje możliwość uzyskania autorskiego podpisu pod tekstami wraz z avatarem.

Ile kosztuje umieszczenie tekstu na stronie EKOstopa.pl?

Tekst na naszej stronie możesz umieścić już za 50,00 zł netto.

Uwaga! Pierwsze 100 tekstów umieszczamy bezpłatnie!

Pozostało jeszcze miejsce na 77 bezpłatne publikacje.

Jak się z nami skontaktować?

Napisz do nas na adres: biuro@ekostopa.pl